Pozvánka na členskou schůzi Notosekce, Olomouc,
17. srpna 2024

 

Letošní výroční členská schůze se bude konat v Olomouci o něco dříve, než jsme zvyklí. Přednášky proběhnou ve Vlastivědném muzeu, Nám. Republiky 5 – Radeckého sál. Zahájení programu se předpokládá v 10 hodin, sál je přístupný od 8:30 hodin, konec členské schůze se předpokládá v 17 hodin.

 

Ubytování bude zajištěno v hotelu Best, který je v dosahu místa přednášek, předpokládaná cena je asi 1960,-Kč za dvoulůžkový pokoj na jednu noc se snídaní.

 

V pátek večer bude zajištěno společné posezení, společné stravování v sobotu (v poledne i večer) bude rovněž zajištěno.

 

V neděli již tradičně navštívíme sbírky, přislíbena je sbírka Michala Rece, další jsou v jednání. Po dohodě s místním organizátorem, Michalem Recem, budu soustřeďovat agendu kolem schůze na mé adrese: Stanislav Stuchlík, 543 241 245, mobil 776 495 498, mail stanislav@stuchlik.net Především potřebujeme požadavky na ubytování, sdělte je nejpozději do 30.5.2024 na můj e-mail se jménem a pro event. rychlejší komunikaci i s Vaším mobilním číslem. Sdělte mi i Vaši účast na pátečním večerním setkání pro potřebnou rezervaci. Stejně tak z důvodů rezervace mi sdělte i Váš zájem na společném obědě a večeři v sobotu.

 

Na setkání s Vámi se těším nejen já, ale také Michal Rec.